‎⁨יום פתוח קרב ובא והנה | חלפה לה שנה בסדנא

‎⁨יום פתוח קרב ובא והנה
חלפה לה שנה בסדנא

אהלן חברים וחברות!
קודם כל אקדים ואומר שזוהי באמת באמת הזמנה! להגיע אלינו ליום הפתוח ב HASADNA. בבוקר זה יהיה ניתן לחוות את בית הספר בפעולה, התלמידים הנוכחים יעבדו כל אחד בשולחן הנגרים שלו ויהיה ניתן לראות ולשוחח עם החברה על תהליכי העבודה שהם נמצאים בהם. כמו כן לקבל את כל המידע לגבי הקורסים של HASADNA, לשוחח איתי ולשאול כל שאלה שעולה! וברור שנפנק אתכם גם בנשנושים ושתייה, אז יאללה תגיעו, בלי בכלל שאלה.

חשוב לי לציין שהינה עברה וחלפה לה שנה! ב- 14 למאי שנה שעברה פרקתי את כל העצים, המכונות והכלים הידניים שלי, לתוך חלל הנגריה הריק, מלא בהתרגשות עצומה. אט אט, יום אחרי יום, עם חשיבה מרובה והבנה שהתגבשה, בניתי וסידרתי את המקום בדיוק כמו שחלמתי שיהיה, ומדהים לראות שאחרי שנה המקום עמוס בעשיה ויצירה.

כל מי שמכיר אותי יודע שללא ספק אני איש של דרך, ובעבודת העץ זה אולי הדבר הכי חשוב עבורי. כמובן שגם חשובה לי התוצאה, אך לא פחות מהדרך שמובילה אליה!. השנה האחרונה הייתה עבורי חלק מדרך מאוד מאוד ארוכה, שאני צועד בה כבר המון שנים. מה שבטוח שאני חווה אותה במלוא עוצמתה. אני חייב לשתף שעבורי היא לא תמיד קלה, יש גם תקופות מורכבות שלא הכי זורמות ומהנות, אך אין ספק שהבחירה לקום כל בוקר ולהיכנס לנגריה, לעבוד עם העץ, שהיום כבר הפך להיות חלק בלתי נפרד מכלל הווייתי, זה אחד מהדברים הטובים ביותר שיש לי בחיי.

אז אני רוצה להודות לכל האנשים המדהימים שמלווים אותי בדרך זו, שעוזרים, תומכים והופכים את המקום הזה להיות מה שהוא. לתלמידיי המקסימים, שמאמינים בדרך, אפילו שלפעמים בא להם לזרוק אותי יחד עם אבני ההשחזה מראש מהגבעה, אך הולכים איתי וסומכים עלי שביחד נגיע לתוצאה הכי טובה. וכמובן לעץ!!! שמייצר לנו מצד אחד אתגרים, גדילה וצמיחה ויחד איתם המון סיפוק והנאה.

שנדע עוד המון המון שנים של יצירה.

ואל תשכחו להגיע!
אורן

 

תמונות מהשנה שחלפה